Podgrzewacze wody

podgrzewacze wody


Zbiornik
dwupłaszczowy

Zbiornik z jedną wężownicą - poziomy

Zbiornik
z podwojną wężownicą - poziomy


Zasobnik C.W.U.
bez wężownicy

Podgrzewacze wody

Dostępne w naszej ofercie podgrzewacze wody, określane często jako bojlery, to jedne z chętniej wybieranych zasobników i wymienników ciepłej wody użytkowej (c.w.u.), stosowanych wszędzie tam, gdzie:

  • istnieje potrzeba szybkiego podgrzania i przechowywania ciepłej wody na potrzeby bytowo-gospodarcze (gotowanie, pranie, mycie itp.),
  • nie ma możliwości podłączenia się do miejskiej sieci wodociągowej lub wykonanie przyłącza byłoby nieopłacalne.

Szeroka gama oferowanych przez nas zasobników i wymienników ciepłej wody pozwala na dopasowanie typu bojlera do różnych rodzajów źródeł ciepła, takich jak kotły na paliwa stałe, gazowe, olejowe, kotły niskotemperaturowe, kominki z płaszczem wodnym, pompy ciepła czy kolektory słoneczne. Podgrzewacze wody polecane są wszystkim tym, którzy obok funkcjonalności domowych urządzeń, chcą postawić również na ich trwałość i ekonomiczność. Wykonane w oparciu o wysokiej jakości podzespoły oraz nowe technologie, służyć będą swoim użytkownikom długi czas i zapewnią niezawodność działania – nawet w przypadku intensywnej eksploatacji.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na bojlery METALBET. Ostateczny wybór uzależniony jest od wielu czynników. Jeśli nie są Państwo pewni, które z urządzeń byłoby lepsze, z przyjemnością doradzimy w wyborze – wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie.

Nowoczesne bojlery – ekonomiczne i solidne rozwiązanie

METALBET od wielu lat zajmuje się produkcją podgrzewaczy wody oraz kotłów CO czy zbiorników buforowych. Łączymy doświadczenie z innowacyjnym spojrzeniem na technikę grzewczą. W efekcie nasze podgrzewacze wody:

  • powstają z wysokiej jakości materiałów – ich konstrukcja jest solidna i odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia,
  • są precyzyjnie dopasowane do specyfiki instalacji grzewczej w miejscu montażu – jeśli mają Państwo wątpliwości, czy wybrać bojler z wężownicą czy bez, doradcy METALBET służą wsparciem technicznym,
  • zapewniają efektywne podgrzanie wody przy niskim zużyciu energii – to dlatego korzystanie z nich można uznać za ekonomiczne rozwiązanie obniżające koszty eksploatacji.

Państwa uwadze polecamy również nasze kotły ekologiczne oraz zbiorniki buforowe. Więcej informacji o poszczególnych produktach można uzyskać bezpośrednio u doradców.