Kotły na pellet

kotły na pellet

Aqua Eco Pellet

Nowoczesny, ekologiczny i wysoce wydajny kocioł na granulat z trocin pellet.

kocioł na pellet

Eco Delux

Niewielkie gabaryty i wysoka sprawność przy niskiej emisji zanieczyszczeń.

kocioł na pellet cena

Eco Pell Mini

Komaptowy i niezawodny kocioł
na pellet do niewielkiej kotłowni.

Kotły na pellet

Kotły na pellet są jednymi z najczęściej wybieranych kotłów na biomasę. Są one nie tylko przyjazne dla środowiska, ale również wydajne i komfortowe w użytkowaniu. Przy wyborze odpowiednio dużego zasobnika na paliwo kocioł na pellet może pracować bezobsługowo nawet do tygodnia, zapewniając komfort cieplny w całym obiekcie. Wybierając nowoczesne, zautomatyzowane kotły na pellet możemy więc w sposób ekologiczny ogrzać cały dom, jednocześnie ciesząc się relatywnie niskim zużyciem paliwa, a co za tym idzie niskimi kosztami ogrzewania.

Kocioł na pellet – cena, rozmiar, wymagania techniczne

Kotły na pellet nie należą do rozwiązań najtańszych. Pod względem ceny przewyższają kotły na ekogroszek. Z drugiej strony ich wydajność oraz komfort użytkowania sprawiają, że kotły na pellet zdaniem wielu inwestorów są warte zainwestowanych pieniedzy. O czym jeszcze warto pamiętać rozważając zakup kotła na pellet? Konieczność magazynowania paliwa w kotłowni sprawia, że kotły na pellet zalicza się do rozwiązań do relatywnie dużych wymogach przestrzennych. Jest to oczywiście pojęcie względne, ponieważ zapotrzebowanie na paliwo opałowe jest zależne od metrażu ogrzewanej nieruchomości. Dodatkowo wydajność kotła na pellet możemy zwiększyć wzbogacając instalację ogrzewania o zbiornik buforowy. To wszystko razem wraz z możliwością wyboru spośród szerokiej gamy zróżnicowanych urządzeń sprawia,  że kotły na pellet cieszą się coraz większą popularnością wśród inwestorów prywatnych i przedsiębiorców.

Kotły na pellet Metalbet

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy wysokowydajne kotły na pellet nowej generacji. Są to urządzenia charakteryzujące się bardzo niską emisją substancji smolistych, niewielką ilością generowanego popiołu, a co najważniejsze łatwością instalacji i obsługi. Nasze kotły na pellet stanowią gwarancję niezawodności przez długi czas eksploatacji. W asortymencie posiadamy:

  • nowoczesne, ekologiczne i bardzo wydajne kotły na granulat z trocin pellet,
  • niewielkie pod względem gabarytów, a jednoczenie bardzo sprawne kotły na pellet wyróżniające się niską emisją zanieczyszczeń,
  • kompaktowe i niezawodne kotły na pellet do niewielkich kotłowni.

Klientów zainteresowanych instalacją kotła na pellet zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Specjaliści Metalbet odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą Ci w wyborze najoptymalniejszego rozwiązania do domu lub nieruchomości użytkowej.