Kotły na ekogroszek

kotły na ekogroszek

Eco Mini

Niewielki i ekologiczny kocioł c.o.
5 klasy na ekogroszek

kocioł na ekogroszek

Aqua Eco

Wysoka sprawnośc i pełne
bezpieczeństwo użytkowania.

Hydra Compakt

Komaptowy i niezawodny
kocioł na ekogroszek.

Kotły na ekogroszek

Kocioł na ekogroszek to jeden z najtańszych sposobów na ogrzewanie domu, o czym decyduje przede wszystkim cena paliwa opałowego. Warto jednak pamiętać o tym, że na koszt ogrzania domu wpływa także efektywność energetyczna wybranego kotła. Inwestując w nowoczesne piece na ekogroszek możemy ogrzewać dom jeszcze taniej, jednocześnie zapewniając komfortową temperaturę powietrza w pomieszczeniach niezależnie od tego jak zimno jest na zewnątrz.

Kotły na ekogroszek klasy 5

Obecnie nowe piece na ekogroszek muszą spełniać normy dla kotłów klasy 5. Oznacza to, że kotły z ręcznym załadunkiem paliwa nie mogą emitować więcej niż 60 mg/m3 cząstek stałych, 30 mg/m3 organicznych związków gazowych i 700 mg/m3 tlenku węgla. W przypadku kotłów z automatycznym podawaniem paliwa normy te są jeszcze niższe i wynoszą odpowiednio – 40, 20 i 500 mg/m3.

Nasze piece na ekogroszek

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom inwestorów oferujemy kotły na ekogroszek o różnych parametrach użytkowych, dzięki czemu dostarczamy rozwiązania zarówno dla niewielkich nieruchomości mieszkalnych, jak i większych obiektów użytkowych. Nasz asortyment obejmuje nowoczesne kotły na ekogroszek klasy 5 wyróżniające się:

  • konkurencyjną ceną,
  • łatwością obsługi,
  • estetycznym wyglądem,
  • trwałością,
  • wysoką efektywnością grzewczą,
  • długim okresem gwarancji z serwisem gwarancyjnym.

Ich wybór to pewność bezawaryjnej pracy pieca przez długi czas użytkowania, przy jednoczesnym utrzymaniu kosztów ogrzania budynku na bardzo niskim poziomie. Kotły klasy 5 przeznaczone do współpracy z instalacją wodną centralnego ogrzewania grawitacyjnego lub z obiegiem wymuszonym systemu otwartego wyróżniają się wysoką efektywnością i sprawnością, co przekłada się na obniżenie zużycia paliwa grzewczego oraz bardziej wydajną pracę urządzenia. To wszystko razem sprawia, że kotły i piece na ekogroszek Metalbelt są jednymi z najlepszych rozwiązań dla Twojego domu, a być może także firmy.

Piece na ekogroszek – oferta Metalbet

Klientów zainteresowanych inwestycją w kotły na ekogroszek zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziesz tu rozwiązania takie, jak kotły Eco Mini, Aqua Eco i Hydra Compakt. Obok kotłów na ekogroszek oferujemy również kotły na pellet oraz współpracujące z nimi zbiorniki buforowe. W razie pytań lub wątpliwości Specjaliści Metalbet pozostają do Twojej dyspozycji. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najlepszych rozwiązań dla Twojego domu lub firmy.