kontakt

Metalbet

Przedsiębiorstwo Produkcyjne “METALBET”
M.Tarach, W.Tarach, E.Jagusztyn

lokalizacja

Oddział 1
Miąsowa 62A, 28-305 Miąsowa
Oddział 2
Osowa 27, 28-305 Osowa

Biuro

biuro@metalbet.com.pl
Tel. (41) 387 30 22
Tel. (41) 383 81 68

Dyrektor Handlowy

Wojciech Tarach
Tel. 500 045 888

Z-ca Dyrektora Handlowego

Włodzimierz Nasidłowski
w.nasidlowski@metalbet.pl
Tel. 512 441 455

Rozliczenia

rozliczenia@metalbet.pl
Tel. 383 81 68
Tel. 500 045 887

Specjalista ds. Marketingu

Piotr Nyga
piotr@metalbet.pl
Tel. 41 383 81 68

Specjalista ds. eksportu

(j. ukraiński, rosyjski, angielski)
Iryna Pańtak
handlowy@metalbet.pl
Tel. 512 441 466

Specjalista DS. Sprzedaży

Kamila Siudak
k.siudak@metalbet.pl
Tel. 518 806 309

Serwis

serwis@metalbet.pl
Tel. (41) 387 30 22
Tel. 512 959 399

DORADZTWO TECHNICZNE

obsługa sterowników: TECH, Plum
DK System i Palników: Kipi Venma
Tel. 503 300 308

Ochrona Danych Osobowych

rodo@metalbet.pl
Tel. (041) 387 30 22

Formularz kontaktowy

kliknij aby skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy

Jesteśmy Tutaj