Wysokiej jakości produkty grzewcze


Wybór sposobu ogrzewania domu jest jedną z najważniejszych kwestii podczas jego budowy. Celem Państwa zakupów jest funkcjonalny i niezawodny podgrzewacz wody, kocioł z podajnikiem lub kocioł na pellet? W takim razie METALBET jest firmą, która spełni Wasze oczekiwania. Działając na rynku już od kilkudziesięciu lat doskonale znamy potrzeby naszych Klientów, zaopatrując ich w nowoczesne urządzenia grzewcze, piece do centralnego ogrzewania, zbiorniki, sterowniki czy akcesoria.

Nowoczesne kotły centralnego ogrzewania

Oferujemy Państwu nowoczesne i w pełni funkcjonalne kotły CO charakteryzujące się wieloma zaletami. Kotły centralnego ogrzewania na pellet to jedno z najchętniej wybieranych rozwiązań w ostatnich latach. Materiał opałowy jest łatwy do magazynowania oraz nie brudzi pomieszczenia, w którym jest przechowywany. Kotły CO dostępne w ofercie naszej firmy to rozwiązanie nie tylko bardzo wygodne, ale przede wszystkim ekologiczne – idealne dla każdego, komu nie jest obca troska o naturalne środowisko. Oferowane przez nas piece do centralnego ogrzewania oraz kotły grzewcze CO mają możliwość automatycznego rozpalenia paleniska. Istnieje także możliwość ustawienia stopniowego dozowania materiału opałowego, jakim jest pellet, dzięki czemu kocioł CO pracuje wydajnie przy jednoczesnej optymalizacji kosztów paliwa. Ogromną zaletą jest bardzo prosta obsługa urządzeń. Dodatkowo podczas wymiany pieca na ekologiczny można skorzystać z opcji, jaką jest dofinansowanie do kotłów.

Kotły CO – oferta firmy METALBET

Jako firma produkcyjno-handlowo-usługowa świadczymy naszym Klientom kompleksowe usługi, zapewniając fachowe doradztwo. Wszystkie dostępne w ofercie kotły centralnego ogrzewania, podgrzewacze czy zbiorniki, a także piece powstały przy użyciu najwyższej jakości komponentów i w oparciu o nowoczesne technologie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu urządzenia niezawodne i trwałe przez wiele lat. Jest to inwestycja, która się opłaca. Duża różnorodność modeli i parametrów sprzętu, pozwoli każdemu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie, dopasowanego do indywidualnych oczekiwań. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i kontaktu – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i zapewnimy dostęp do najwyższej jakości rozwiązań.

Jak dobierać kotły grzewcze do inwestycji?

Klientom, którzy nie wybrali jeszcze konkretnego pieca do centralnego ogrzewania zapewniamy fachowe doradztwo. Wspólnie określimy parametry, jakie definiują piec najlepiej odpowiadający Państwa potrzebom i porównamy dostępne urządzenia. Bogaty asortyment kotłów grzewczych oraz pieców centralnego ogrzewania pozwala nam na dobór optymalnego urządzenia nawet przy wąsko określonych parametrach użytkowych tak, żeby wybrany kocioł CO jak najlepiej spełniał swoją rolę.


ПРО НАС

У компанії METALBET, починаючи з 1984 року, ми з пристрастю проектуємо і виготовляємо обігрівальне обладнання та елементи інсталяції центрального опалення і водопроводу води для побутового використання. У відповідь на технологічний прогрес і зростаючі очікування наших Замовників ми невпинно дбаємо про розвиток компанії, впровадження сучасних систем і підтримку високого стандарту якості продукції, послуг і обслуговування. Компанія METALBET стала володарем почесного сертифікату 'ТОВ Польської Академії Якості Серт'.

ТЕХНОЛОГІЯ

Високий клас і ефективність обігрівального обладнання та інсталяцій METALBET - це результат багаторічного досвіду і глибоких знань, а також використання нашого машинного парку. Машинний парк, що складається з такого сучасного обладнання, як преси, машини для гарячого полірування, намотувальні машини, зварювальні апарати, гільйотини та інші, дозволяє нам виготовляти вироби з дотриманням найвищої точності, а також пропонувати слюсарні, зварювальні та сервісні послуги в рамках комплексного перед- і пост- продажного обслуговування.

СПІВРОБІТНИЦТВО

Широкий спектр інноваційних, перевірених рішень METALBET був гідно оцінений Замовниками в Польщі і за кордоном. Ми запрошуємо до співпраці ділових партнерів - оптових продавців і монтажні компанії - які бажають запропонувати асортимент, що відрізняється ефективністю дії, надійністю, безпекою, комфортом користування і привабливими цінами, а також високою якістю застосовуваних матеріалів і технологій.

Kotły CO

Proponujemy solidne oraz wydajne kotły automatyczne CO, w których wykorzystano podajnik eko-groszku lub węgla. Przy tym posiadają silnik elektryczny sprawiający, że centralne ogrzewanie zarządzane jest w pełni przez znajdujący się w urządzeniu sterownik.

Podgrzewacze wody

W domach jednorodzinnych nie posiadających dostępu do sieci miejskiej, warto wykorzystać podgrzewacze wody, znane również jako bojlery. Jest to rozwiązanie nie tylko wydajne, ale i bardzo ekonomiczne. Prezentujemy doskonałe rozwiązania z wężownicą lub bez.

Zbiorniki dwupłaszczowe

Podgrzanie wody w znacznie krótszym czasie zapewniają zbiorniki dwupłaszczowe. Nie tylko cechują się one doskonałą termoizolacją oraz długą żywotnością, ale i dzięki piance poliuretanowej lub polietylenowej, dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne.

Zbiorniki buforowe

Optymalne działanie kotłów CO umożliwiają znajdujące się w naszej ofercie zbiorniki buforowe, których zadaniem jest oddzielenie wytworzonej energii od tej odebranej. Dzięki temu regularna eksploatacja całego systemu jest wydajniejsza, a przez to tańsza.

     Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
    Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest P.P. METALBET M.Tarach, W.Tarach, E.Jagusztyn z siedzibą w Osowa 27 , 28-305 Sobków; tel. 41 387-30-22; rodo@metalbet.pl Zebrane dane będą przechowywane do czasu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celach marketingowych przez P.P. METALBET M.Tarach, W.Tarach, E.Jagusztyn

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od P.P. METALBET M.Tarach, W.Tarach, E.Jagusztyn informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną.

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia mi oferty handlowej przez firmę P.P. METALBET M.Tarach, W.Tarach, E.Jagusztyn

    Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Przedsiębiorstwo Produkcyjne METALBET
M.Tarach, W.Tarach, E.Jagusztyn
Osowa 27, 28-305 Sobków
Tel./Fax: 41 387-30-22
Tel. 41 383-81-68
mail: biuro@metalbet.com.pl