Zbiorniki – formularz zgłoszeniowy

Przedmiot reklamacji

Typ wymiennika (wymagane)

Litraż (wymagane)

Izolacja (wymagane)

Numer fabryczny (wymagane)

Data zakupu (wymagane)

Miejsce zakupu (wymagane)

Opis zgłoszenia (wymagane)

Dane zgłaszającego

     Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
    Administratorem danych osobowych wskazanych w formularzu jest P.P. METALBET M.Tarach, W.Tarach, E.Jagusztyn z siedzibą w Osowa 27 , 28-305 Sobków; tel. 41 387-30-22; rodo@metalbet.pl Zebrane dane będą przechowywane do czasu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celach marketingowych przez P.P. METALBET M.Tarach, W.Tarach, E.Jagusztyn

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od P.P. METALBET M.Tarach, W.Tarach, E.Jagusztyn informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną.

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia mi oferty handlowej przez firmę P.P. METALBET M.Tarach, W.Tarach, E.Jagusztyn

    Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Imię i nazwisko (wymagane)

Nazwa firmy

Ulica (wymagane)

Kod pocztowy (wymagane)

Miejscowość (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Dokumenty

Dołącz plik (1)

Dołącz plik (2)

Dołącz plik (3)

Dołącz plik (4)