O firmie

METALBET istnieje na polskim rynku od 1984 roku.

Nasza rodzinna firma produkcyjno-handlowo-usługowa powstała z pasji do tego, czym się zajmujemy oraz chęci wprowadzenia do Polski innowacji w zakresie instalacji i urządzeń grzewczych.

Jesteśmy świadomi, że planując inwestycję w urządzenia grzewcze, czy to dla domu, czy dla firmy, każdy człowiek szuka rozwiązań tanich, ale dobrych, wydajnych i takich, które posłużą przez wiele lat. Od początku istnienia naszej firmy stawiamy więc na to, by dostarczać naszym Klientom dokładnie tego, czego oni potrzebują.

Zaczynaliśmy od produkcji i sprzedaży podgrzewaczy wody, które w latach 90. były niezwykle popularne. Z biegiem czasu, w odpowiedzi na rozwój technologiczny i wciąż rosnące zapotrzebowanie na niedrogie i ekologiczne rozwiązania, stale poszerzaliśmy naszą ofertę. Obecnie nasi Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy produktów, usług oraz serwisu METALBET.

Sukcesywnie dbamy o rozwój naszej firmy i utrzymanie wysokiego standardu jakości produkcji oraz obsługi naszych obecnych i przyszłych Klientów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że podczas podejmowania ważnych decyzji, jaką jest inwestycja w urządzenia i instalacje grzewcze, każdy krok powinien być dobrze przemyślany i zaplanowany. Dlatego chcemy, by nasi Klienci współpracując z naszą firmą, czuli się w pełni komfortowo, bez poczucia presji i wybierania czegokolwiek w pośpiechu. Zawsze ze spokojem doradzimy i zasugerujemy korzystne rozwiązania. – mówi Wojciech Tarach, Dyrektor Handlowy METALBET.